Shoqata Shqiptare e Inxhinierisë Sizmike

Rreth Nesh

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Komiteti Ekzekutiv

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kontakt

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

ISDE-2023

INSTITUTI I GJEOSHKENCAVE (IGEO) SHOQATA SHQIPTARE E INXHINIERISE SIZMIKE (S.S.I.S.-A.A.E.E) Empowerment Project Foundation (EMPRO) Organizojnë: SIMPOZIUM NDERKOMBETAR MBI TERMETIN E DURRESIT, NENTOR 2019 DHE RREZIKU SIZMIK NE SHQIPERI (ISDE-2023) March 28-29, 2023, Hotel Tirana International...

Workshop per izolimin sizmik te strukturave

Shoqata Japoneze e Izolimit Sizmik në bashkëpunim me Shoqatën Shqiptare të Inxhinierisë Sizmike organizon workshop-in me tematikë "Izolimi Sizmik i Strukturave" Janë të ftuar të marrin pjesë profesionistët e interesuar. Pjesmarrja është e lirë.Mund të shkarkoni Axhendën e Workshop...

Partners and Sponsor

Rreth Nesh 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Adresa

Rruga Rr. "Hysni Gërbolli", Zona Kadastrale 8310, kati 1, Tiranë, Shqipëri.

Na Kontaktoni

(+355) 68 20 73 409
info@ssis.org.al

Oraret

H-P: 9:00 - 17:00
Sh-D: Mbyllur

Na Ndiqni